Share

Dance For Life - Music Festival, Shanti House

"ברגע שאנחנו בוחרים להיכנס למסע הפרפר, אנחנו מוכנים ואמיצים לעשות שינוי, להתפתח, לצמוח ולעוף. כך גם עם כל ילד שבוחר ונכנס לבית השנטי, הוא בוחר בטרנספורמציה ובשינוי, מתחבר לעצמו ולבחירה שלו בחיים."
(מריומה בן יוסף, מייסדת בית השנטי)

IsraelIsrael
Apr 27 to 28, 20184:00 PM - 8:00 PM
Skills:
Arts & Culture

This information originates from a third party, the provider of this opportunity. In the event you have questions or require more details, please contact the provider of this opportunity directly.

Posted April 12, 2018.

Dance For Life - Music Festival

פסטיבל רוקדים לחיים
כשהלב נותן והנשמה רוקדת, 27-28.4.18, השנה בסימן הפרפר

(For English scroll down)

"ברגע שאנחנו בוחרים להיכנס למסע הפרפר, אנחנו מוכנים ואמיצים לעשות שינוי, להתפתח, לצמוח ולעוף. כך גם עם כל ילד שבוחר ונכנס לבית השנטי, הוא בוחר בטרנספורמציה ובשינוי, מתחבר לעצמו ולבחירה שלו בחיים."
(מריומה בן יוסף, מייסדת בית השנטי)

להשכרת אוהלי "גלאמפינג" יש לפנות לדקל בנייד 050-7961596 או במייל [email protected]

Full line up:

MAIN STAGE:
מוש בן ארי
אברהם טל
Estas Tonne Music
Marina Maximilian & Darwish
Jenia Tarsol
Oceanvs Orientalis
Omer and Shaked

++++ Special Guests ++++

WORLD STAGE:
DJ Amir Pe'er | Omri Bush Beats Sharir | Yael Jahel Grudzinski

WORKSHOPS:
אלון גל | ניסים אמון | Arnina Kashtan
-------------------------------------------------------------------------------------------

חברות וחברים יקרים, משפחה אהובה,

אין הרבה מילים שיכולות לתאר את האנרגיה והקסם של הפסטיבל הראשון, את האהבה והחיבוק העוטף כל פרט, אדם ושיר. שם כולנו ביחד שמחנו, רקדנו והתחברנו בפסטיבל שכולו מושתת על ערכים של נתינה ואהבה לעצמנו ולכל מי שסובב אותנו. זהו פסטיבל בו כולנו ביחד תורמים למטרה גדולה, גדולה מעצמנו, מושיטים יד למען האחר למען עתיד הילדים של בית השנטי.

השנה כולנו חוזרים לרוח המלטפת של המדבר, לרקוד לצבעי השקיעה ולהתרגש לקולות הזריחה.

-------------------------------------------------------------------------------------------
מוש בן ארי
עם 8 אלבומים, מהם שניים שהגיעו למעמד זהב, אלבום כפול בהופעה חיה ואלבום אוסף, המוזיקאי מוש בן ארי כובש את הבמות ברחבי ישראל כבר כמעט שני עשורים. בסגנונו עשיר הכלים הוא משלב בשיריו אלמנטים אתניים, רוק רך, רגאיי, מוזיקת עולם והשפעות מן המזרח הרחוק.
הופעותיו גדושות הגרוב והנשמה הן חגיגה מוזיקלית לקהל הגדול הנאמן לו לאורך הדרך. מדובר בחוויה סוחפת, מרגשת ומרקידה.

אברהם טל
המסע המרתק של אברהם טל במרחבי הזמן, המקום והמנגינה, הנפרש על פני שני עשורים בעוצמה ובאהבה בלתי פוסקת של מוזיקה ויצירה, מגיע ב־27 באפריל לשנטי במדבר.
פס הקול שנטע טל בשדה האמנות המוזיקלית בישראל כולל עשרות שירים, שהפכו ללהיטי על והקנו לו את מעמדו כאחד מהיוצרים הבולטים והייחודיים בצמרת האמנים בישראל.

Marina Maximilian & Darwish
"הייתי במסיבה וראיתי את הדיג'יי המופלא הזה והוקסמתי לחלוטין מהמוזיקה שהוא שם ומהרוח שעברה מתוכו אל הרוקדים", מספרת מארינה על הרגע בו התוודעה אל דארוויש ונשבתה בקסמו. "אמרתי לעצמי שביום שאעשה טראנס זה יהיה איתו. ואכן, אחרי כמה שנים התחלנו להופיע כהרכב, ובשנתיים האחרונות אנחנו מופיעים עם המופע".

Oceanvs Orientals
קולקטיב אשר שואף לאתגר את התפיסה האסתטית במוזיקה אלקטרונית. הוא מתמזג עם המנגינות הארכאולוגיות של ההיסטוריה המוסיקלית המצטברת של המין האנושי, ובאותו קונקורד מאוד סבור שהכול בא ממזרח. 

Estas Tonne & Friends
טרובדור מודרני.
וירטואוז הגיטרה אסטס טונה מופיע ברחבי העולם ומפיץ את הרוח הצוענית בדרכו הססגונית. סגנונו על הגיטרה הוא ייחודי וחדשני כשכל אצבע היא מפרט המשלבת תזמורת של איש אחד, עם מוסיקה לטינית, קלאסית או צוענית.
במהלך טיוליו בעולם צבר אלפי מעריצים ומכר עשרות אלפי אלבומים.
בהופעתו יארח אסטס מבחר מכובד של מוסיקאים.

“When we choose to enter the butterfly journey, we are brave and ready to make a change, to grow and to fly. This is also true of every child who chooses to enter Shanti House - he or she chooses transformation and change, connects to him/herself and his or her decision to choose life.” —Mariuma

Dear friends and beloved family,

I cannot find the words to accurately describe the energy and magic of the first festival, the love and embrace that surrounded every one of us, and care given to every detail, person and song. All of us rejoiced together and danced in a festival that was based entirely on the values of giving and loving ourselves and everyone around us. This is a festival in which we all contribute together to a great cause, greater than ourselves, and extend our hands to the others, for the sake of the future of the Shanti House children.

On the 27th of April 2018, all of us will return to the caressing breeze of the desert, and dance to the colors of the sunset and thrill to the sounds of sunrise. This year we will take you to new heights of creativity and magical inspiration, as many more special artists from Israel and abroad will join the festival – international DJs, new and varied workshops, fascinating lectures, therapeutic spa center, another stage of world music, art and exhibits, together with a finale sunrise event that will leave us all with an unforgettable experience of purity and virtue - all in one place full of inspiration, nature and joy at the Desert Shanti House.

Loving and waiting to rejoice and delight with you,
Mariuma, Eldad and all the children of Shanti House

(Photo Credit: Shanti House Facebook page)